logo
LPG501761203
PDR505131252
Biuro413864127
JędrzejówPodchojny 43

Kim jesteśmy?

AutoSerwis

BIK I WSPÓLNICY

Firma Autoserwis Bik i Wspólnicy istnieje na rynku motoryzacyjnym od początku lat 90- tych. Firma działa lokalnie na terenie woj. świętokrzyskiego i woj. ościennych. Początkowo zajmowaliśmy się mechaniką samochodowa i drobnymi naprawami blacharsko-lakierniczymi. Od roku 2000 nasza firma zaczęła działać w branży auto gazu. Obecnie montaż instalacji LPG w samochodach jest głównym profilem działalności warsztatu. Montujemy instalacje gazowe renomowanych firm tj. STAG, LANDIRENZO, LOVATO, BRC. Jesteśmy rekomendowanym warsztatem serwisowym firmy STAG.

.Zapewniamy naszym klientom kompleksową dokumentację po montażową i serwis. Ponadto naszym klientom oferujemy szeroki zakres napraw z dziedziny mechaniki samochodowej miedzy innymi: wymiana oleju, filtrów, płynów eksploatacyjnych, diagnostyka i naprawa układów: kierowniczy, hamulcowy, zawieszenia, wydechowy i inne.

W roku 2006 poszerzyliśmy ofertę naszej firmy o sprzedaż i serwis, quadów, motocykli i rowerów. Oferujemy duży asortyment akcesoria i części do nich.

Czując potrzebę rozwoju firmy w roku 2015 zaczęliśmy zajmować się usuwaniem wgnieceń w karoseriach samochodowych za pomocą innowacyjnej techniki PDR, która nie wymaga lakierowania.

Współwłaściciel
Zajmuje się: montażem i serwisem instalacji LPG, mechaniką samochodową i diagnostyką komputerową
Współwłaściciel
Zajmuje się: usuwaniem wgnieceń w karoseriach samochodowych za pomocą techniki PDR.
Nasza firma poza montażem zajmuje się również serwisem i naprawą instalacji LPG. Jesteśmy rekomendowanym warsztatem firmy STAG. Serwisujemy i naprawiamy również instalacje LPG innych firm istniejących na rynku takich jak: Stag , Lovato, Landirenzo, BRC. Wieloletnie doświadczenie i posiadany sprzęt diagnostyczny, pozwalają na sprawną i szybką diagnozę powstałej usterki.

0
Lat doświadczenia
0
Wykonanych instalacji
0
Zadowolonych klientów
0
Zdobytych nagród

Formularz kontaktowy

Wyślij do nas zapytanie
Opinie

KlientówCzytaj więcej